I am a man who walks alone
when I’m walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it’s dark

   Ještě teď, týden po akci, to pořád slyším v hlavě 😀 Fear Of The Dark je prostě moje oblíbená 😁. Koncert Iron Maiden jsme si se Šárkou skvěle užili, ale nebyli by jsme to my, nevyužít tohoto výletu i k prozkoumání našich oblíbených vážkařských lokalit .

 Takže tři dny na lokalitě vážek jasnoskvrnných, čárkovaných, čtyřskvrnných, šídel královských a červených . Potěšil nás i výskyt šídla velkého, šídla rákosního, vážky žlutavé a vážky plavé .

  Další zastávkou byl náš oblíbený páskovcový potok, kde nás trochu zlobilo počasí, ale páskovci nakonec lítali a tak nějaké fotky přece jenom byly, hlavně samice páskovce kroužkovaného v letu potěšila 😀.

  No a od páskovců rychle do Prahy na koncert, po cestě ještě zastávka u lesklic skvrnitých, pár letovek i atlasovek 😉 .Taky potěšil zalétávající  lovící páskovec kroužkovaný.

 Potom uz zmiňovaný super koncert, kluci řádili jako zamlada 😀 , my s Šárkou taky 😂, počasí ok, zvuk ok, pár metrů od pódia, prostě parádní zážitek.

  No a po koncertě  na zbytek týdne výlet do Českého Švýcarska , Pravčická Brána, Jetřichovice a další povinné lokality 😀. Nebylo to špatné , taky tam bylo krásně, ale já a tůry, to prostě nejde k sobě 😂.